DYREKCJA SZKOŁY

DYREKTOR SZKOŁY - Maria Dobosz

  WICEDYREKTOR
Mariola Bojanowska

 

KIEROWNIK SZKOLENIA PRAKTYCZNEGO
Alina Godlewska      

KIEROWNIK WARSZTATU SZKOLNEGO
Mariola Mątowska

SEKRETARIAT: pok. 13 (I p.)

sekretarz szkoły - Magdalena Matysek
specjalista (kadry i BHP) - Elżbieta Paczuska
godziny pracy:
poniedziałek 7:00 - 15:30
wtorek 7:00 - 16:30
środa 7:00 - 15:30
czwartek 7:00 - 15:30
piątek 7:00 - 15:00

Księgowość: pok.12 (II p.)

główny księgowy - Mariola Puta
starszy specjalista (płace) - Danuta Orzechowska
godziny pracy:
poniedziałek 7:30 - 15:30
wtorek 7:30 - 16:30
środa 7:30 - 15:30
czwartek 7:30 - 15:30
piątek 7:00 - 15:00

Pozostali pracownicy administracji:

kierownik gospodarczy - pok. 34 (II p.) - Izabela Kossendowska
godziny pracy:
poniedziałek 7:30 - 15:30
wtorek 8:30 - 16:30
środa 7:30 - 15:30
czwartek 7:30 - 15:30
piątek 7:00 - 15:00
        

Biuro Warsztatu Szkolnego: pok.15 (I p.)

technolog - Kacper Piwko
magazynier - Elżbieta Rutkowska
godziny pracy:
poniedziałek 7:00 - 15:00
wtorek 7:00 - 15:00
środa 7:00 - 15:00
czwartek 7:00 - 15:00
piątek 7:00 - 15:00

Pedagog Szkolny

 Jadwiga Grzeszczak
Ewa Siedliska 

Rzecznik Praw Ucznia Urszula Samel
Biblioteka Mirosława Gubarew
Benita Kończak
Język polski Anetta Dzieżyc
Kamila Rajter
Benita Kończak
Iwona Polak
Historia
Wiedza o społeczeństwie
Aleksandra Połczyńska
Matematyka Ewa Bukowska
Ewa Banach
Małgorzata Adamska
Przemysław Pałkowski
Chemia Jarosław Korzeniewski
Fizyka Ewa Banach
Język angielski Agnieszka Ścigaj
Iwona Jasiulewicz
Agnieszka Pawelec
Kamila Rajter
Monika Makutonowicz
Karolina Lasota - Mincewicz
Kamila Rokicka
Język niemiecki Agnieszka Gadzała
Małgorzata Moneta
Angelika Gromulska
Biologia
Edukacja dla bezpieczeństwa
Mariola Bojanowska
Jarosław Korzeniewski
Przedmioty ekonomiczne
Podstawy przedsiębiorczości
Małgorzata Adamska
Anna Miecznikowska
Jarosław Korzeniewski
Wychowanie fizyczne

Sylwester Skorupa
M. Sobczak - Andryszczyk
Ewa Siedliska

Małgorzata Myślińska

Urszula Plak

Anna Miecznikowska

Geografia Arkadiusz Borysewicz
Informatyka Anna Pisarczyk

Przedmioty zawodowe Dorota Dutkiewicz
Barbara Bukowska
Katarzyna Dobrzeniecka
Katarzyna Gliniecka
Alina Godlewska
Anna Kiłyk
Dorota Klisz
Mariola Mątowska
Urszula Samel
Irena Kalinowska
Anna Pisarczyk
Marta Skolimowska - Kulma
Marzena Szczech
Karolina Wojtusiak
Agnieszka Banaszczuk
Dorota Olejnik
Aleksandra Nowocin
Katarzyna Wróblewska
Joanna Kaczan - Gumińska
Karolina Hajec - Kalińska
Beata Lesz
Aleksandra Lewandowska
Krystyna Powroźnik
Marta Gołębiowska
Wojciech Sójka

Wychowanie do życia w rodzinie Małgorzata Sobczak-Andryszczyk
Religia ks. Mateusz Turkowski
Artur Urban