INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

Dnia 1 września 2015 roku w Zespole Szkół Gospodarczych odbyły się obchody miejskiego rozpoczęcia roku szkolnego. Na boisku szkolnym zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Prezydent Elbląga - Witold Wróblewski, dyrektor Departamentu Edukacji, Sportu i Turystyki - Edward Pietrulewicz, kierownik edukacji w Departamencie Edukacji, Sportu i Turystyki – Małgorzata Sowicka, Gerard Przybylski - Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego, Małgorzata Wesołowska – z Międzyzakładowej Komisji Oświaty Solidarność.

To był wyjątkowy dzień w długoletniej historii tej szkoły. 1 września, decyzją władz miasta rozpoczął się proces ubranżowienia szkolnictwa zawodowego. Zespół Szkół Gospodarczych wchłonął uczniów i kadrę dawnego Zespołu Szkół Turystyczno-Hotelarskich z ul. Saperów.
W nowym roku szkolnym życzymy uczniom sukcesów w nauce i wielu radosnych chwil, a nauczycielom wiele zadowolenia i satysfakcji z osiąganych wyników oraz  realizacji własnych marzeń i zamierzeń.

Fotorelacje z uroczystości:
nasi fototechnicy
film elblag.net
info.elblag