DYREKCJA SZKOŁY

DYREKTOR SZKOŁY - Kamila Urbańska

WICEDYREKTOR
Iwona Polak

KIEROWNIK SZKOLENIA PRAKTYCZNEGO
Monika Makutonowicz     

KIEROWNIK WARSZTATU SZKOLNEGO
Beata Lesz

SEKRETARIAT: pok. 13 (I p.)

sekretarz szkoły - Magdalena Matysek
                            
specjalista (kadry i BHP) - Elżbieta Paczuska
godziny pracy:
poniedziałek - piątek 7:00 - 15:00

Pozostali pracownicy administracji:

kierownik gospodarczy - pok. 34 (II p.) - Izabela Kossendowska
godziny pracy:
poniedziałek - piątej 7:30 - 15:30
 

Biuro Technologiczne: pok.12 (I p.)

technolog - Marzena Borowiec
magazynier - Alina Jesionkowska
godziny pracy:
poniedziałek - piątek 7:00 - 15:00

Pedagog Szkolny

 Jadwiga Grzeszczak
 

Pedagog Specjalny, rewalidacja

 Agnieszka Iwaszkiewicz
 

Psycholog

 Małgorzata Frańczak
 

Rzecznik Praw Ucznia Urszula Samel
Biblioteka Mirosława Gubarew
Iwona Polak
Język polski Anetta Dzieżyc
Kamila Rajter
Benita Kończak
Historia
Wiedza o społeczeństwie
Historia i społeczeństwo
Historia i Teraźniejszość
Aleksandra Połczyńska
Anetta Dzieżyc
Dorota Kamm
Małgorzata Rydelek
Matematyka

Ewa Bukowska
Przemysław Pałkowski

Joanna Gronowska
Barbara Milewska
Chemia Jarosław Korzeniewski
Fizyka Ewa Bukowska
Gabriela Siekierka
Język angielski Agnieszka Ścigaj
Iwona Jasiulewicz
Agnieszka Pawelec
Monika Makutonowicz
Karolina Lasota - Mincewicz
Kamila Rokicka
Język niemiecki

Agnieszka Gadzała
Angelika Gromulska

Biologia Mariola Bojanowska
Edukacja dla bezpieczeństwa

Karolina Lasota – Mincewicz

Mariola Bojanowska
Przedmioty ekonomiczne
Podstawy przedsiębiorczości
Małgorzata Adamska
Anna Miecznikowska
Wychowanie fizyczne

Małgorzata  Sobczak - Andryszczyk
Ewa Siedliska
Małgorzata Myślińska
Urszula Plak
Anna Miecznikowska
Natalia Prokurat

Geografia

Arkadiusz Borysewicz

Joanna Kaczan-Gumińska
Informatyka Anna Pisarczyk
Jarosław Korzeniewski
Kamila Urbańska

Przedmioty zawodowe

Dorota Dutkiewicz
Barbara Bukowska
Katarzyna Gliniecka
Alina Godlewska
Dorota Jurewicz
Mariola Mątowska
Urszula Samel
Irena Kalinowska
Anna Pisarczyk
Marta Skolimowska - Kulma
Marzena Szczech
Karolina Wojtusiak
Agnieszka Banaszczuk
Aleksandra Nowocin
Katarzyna Wróblewska
Joanna Kaczan - Gumińska
Beata Lesz
Aleksandra Lewandowska
Krystyna Powroźnik
Marta Gołębiowska
Wojciech Sójka
Małgorzata Adamska
Dorota Gula
Małgorzata Moneta
Ireneusz Zemszał
Marta Majkowska
Dorota Olejnik
Karolina Hajec-Kalińska
Gabriela Stolarowicz

Wychowanie do życia w rodzinie Małgorzata Sobczak-Andryszczyk
Religia ks. Mateusz Turkowski
Artur Urban
Doradztwo zawodowe Jadwiga Grzeszczak