SPOTKANIE KULINARNE „TWARZĄ W TWARZ” NA TEMAT ZDROWEGO ODŻYWIANIA

22.02.2017 r. klasy III a i III b TG uczestniczyły w spotkaniu na temat zdrowego odżywiania, które odbyło się w Światowidzie. Gościem spotkania z cyklu „Twarzą w twarz” była znana blogerka kulinarna i promotorka zdrowego odżywiania Pani Agnieszka Kopczyńska- z zawodu i wykształcenia nauczyciel, trener, szkoleniowiec, a także doradca żywieniowy. Jest też autorką poczytnego bloga Aga ma smaka, który znalazł się  w pierwszej dziesiątce blogów kulinarnych  konkursu na Blog Roku 2015 (największego konkursu blogerskiego w Polsce).

W trakcie spotkania Pani Agnieszka Kopczyńska opowiedziała skąd wzięło się jej zamiłowanie do zdrowego stylu życia, jak kształtować dobre nawyki żywieniowe, a także zaprezentowała swojego bloga, który jak niejednokrotnie podkreślała powstał z „niemiłości do gotowania”.

Swoim czytelnikom na blogu proponuje dania bezmięsne, bezglutenowe, beznabiałowe  i bezcukrowe, które potrafi przygotować przeciętny Kowalski. Inspirujące przepisy spotkały się z wielkim zainteresowaniem młodzieży

Opiekunowie: Agnieszka Banaszczuk, Barbara Bukowskiej i  Katarzyny Dobrzeniecka